پخش پارچه ملانژ دورو کج راه

ایران از دیرباز در تولید انواع منسوجات به ویژه پارچه ملانژ فعال بوده است. این پارچه از ترکیب دو الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه میشود و انواع مختلفی دارد. در زمینه عرضه پارچه ملانژ دورو کج راه، روش های مختلفی وجود دارد؛ یکی از این روش ها، پخش پارچه ملانژ دورو کج راه به صورت عمده است که قیمت را کاهش داده و مقرون به صرفه است.
از ملانژ برای دوخت پوشاک زنانه و لگ های ورزشی استفاده میکنند. نوع نخ به کار رفته در تولید آن نقش موثری در کیفیت پارچه دارد. برای مطمئن شدن از خرید بهترین نوع ملانژ دورو کج راه، شناختن بازار هدف و همچنین سفارش مستقیم از تولیدکننده حائز اهمیت است.

بررسی ضخامت پارچه ملانژ دورو کج راه

بررسی ضخامت پارچه ملانژ دورو کج راه

ضخامت پارچه عبارت است از اندازه گیری فاصله بین بالا و پایین پارچه تحت اعمال فشاری خاص. پارچه های ضخیم هوای بیشتری را در خود نگه میدارند، به همین سبب باعث ایجاد لایه ای ضخیم بین بدن و محیط خارج میشوند. هرچه پارچه ضخیم تر باشد، گرمای بیشتری نیز دارد. از طرفی ضخامت پارچه با ویژگی هایی همچون مقاومت در مقابل سایش و خم شدن، نفوذ پذیری هوا، تغییر ابعاد، انتقال مایع و… ارتباط دارد.

نکاتی درباره ثبات رنگ پارچه ملانژ دورو کج راه

نکاتی درباره ثبات رنگ پارچه ملانژ دورو کج راه

ثبات رنگ را میتوان به این صورت معنی کرد؛ هنگام شست و شو رنگ پس ندهد و کم رنگ نشود. منسوجات ویژگی های بسیاری دارند که ثبات رنگ یکی از مزیت های مهم هر منسوجی به شمار میرود. ثبات رنگ باعث میشود تا منسوجات رنگی، امکان حفظ برخی از ویژگی های خود را حتی با وجود قرار گرفتن در شرایط مخرب همچون نور و خشکشویی، داشته باشند.
تولیدکنندگان ملانژ کج راه تمام سعی خود را به کار بسته اند تا محصولی مرغوب را عرضه کنند. برای این ویژگی باید گفت با به کار بردن نخ هایی درجه یک و همچنین تکنولوژی های روز، رنگ را در این منسوج به ثبات رسانده اند تا هنگام شست و شو تغییری نکند. در نتیجه شما میتوانید با اطمینان کامل از مرغوبیت و ثبات رنگ، اقدام به خرید این محصول از مراکز پخش پارچه ملانژ دورو کج راه کنید.

راهنمای شناخت پارچه ملانژ دورو کج راه

راهنمای شناخت پارچه ملانژ دورو کج راه

پارچه ملانژ انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی دارند. نخ ملانژ را میتوان همچون نخ های دیگر به صور مختلفی بافت تا پارچه هایی با مدل و ضخامت گوناگون به دست آید. یکی از انواع ملانژ، پارچه ملانژ دورو کج راه است. به پارچه هایی کج راه میگویند که بافت آنها به صورت خطی و ‌مورب است. به سبب همین ویژگی است که از سایر پارچه ها متمایز شده است. در تهیه و تولید این منسوج از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده میشود. در بعضی از مدل های دورو کج راه از ۳۰% الیاف مصنوعی همچون پلی استر و ۷۰% دیگر از نخ های پنبه ای استفاده میشود که به این مدل ۳۰ ۷۰ میگویند و به این نام شهرت دارد. پارچه های دورو کج راه با استفاده از ماشین آلات دورو تولید میشوند و پشت و روی آنها یکی است و تفاوتی با هم ندارند، به همین دلیل به آنها دورو میگویند.
پارچه ملانژ کج راه، یکی از پرمصرف ترین منسوجات در بین مردم است که میتوان با مراجعه به مراکز پخش پارچه ملانژ دورو کج راه، آن را تهیه کرد. در زیر به برخی موارد استفاده از این منسوج اشاره میکنیم:
ـ دوخت لباس های بیمارستانی همچون روپوش
ـ تهیه ملحفه و پرده برای اتاق
ـ مناسب برای لباس های نظامی
ـ تهیه و تولید شلوارهای کردی مردانه
ـ دوخت انواع مانتو و شلوارهای زنانه

تولیدکنندگان پارچه ملانژ دورو کج راه

تولیدکنندگان این منسوج

تولیدکنندگان همواره به فکر تولید محصولی با کیفیت بالا هستند. امروزه انواع پارچه از جمله ملانژ دورو کج راه در نساجی ها با بهترین کیفیت در حال تولید هستند. تولیدکنندگان با استفاده از مرغوب ترین الیاف و توسط ماشین آلات مدرن، این منسوجات را طبق استانداردهای لازم تولید میکنند. هدف تمامی آنها، ارائه محصولی با کیفیت مناسب و کارایی مطلوب است تا علاوه بر رضایت مشتری، فروش مناسبی نیز به همراه داشته باشد.
برای خرید این منسوج راه های گوناگونی وجود دارد. یکی از روش های مرسوم خرید به صورت اینترنتی است که بسیار آسان بوده و در وقت شما صرفه جویی میکند و در ضمن باعث کاهش قیمت نیز میشود. در روش اینترنتی شما میتوانید تمامی محصولات را با عکس و قیمت آنها مشاهده کرده و بعد از مقایسه های لازم، طرح و رنگ دلخواه خود را خریداری کنید.
یکی دیگر از روش های خرید پارچه که از دیرباز در بین مردم رواج داشته است، خرید به صورت حضوری است. در این روش شما میتوانید از نزدیک محصول را لمس کنید و با دقت بیشتری خرید کنید. مراکز پخش پارچه ملانژ دورو کج راه در سراسر کشور فعالیت دارند و این منسوجات را با بهترین کیفیت و در بسته بندی های ارزنده در اختیار مشتریان قرار میدهند.

12

 1. سلام وقت بخیر
  پارچه ملانژ دارای کیفیت خوبی هم می باشد و برای خرید سایت شما یه قیمت عمده در دسترس می باشد.

 2. سلام وقت بخیر
  این پارچه از ترکیب دو الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه میشود و انواع مختلفی دارد.

 3. سلام وقتتون بخیر من خیلی خوش حالم که تونستم باشما همکاری کنم شما بهترین مجموعه اینترنتی هستید.

 4. سلام باتشکر این نوع پارچه کج راه برای دوخت لباس های بیمارستانی مانندروپوش و دوخت ملحفه و پرده برای اتاق
  مناسب برای لباس های نظامی است وتهیه و تولید شلوارهای کردی مردانه
  ودوخت انواع مانتو و شلوارهای زنانه

 5. سلام وقت بخیر
  از ملانژ برای دوخت پوشاک زنانه و لگ های ورزشی استفاده میکنند. نوع نخ به کار رفته در تولید آن نقش موثری در کیفیت پارچه دارد.

 6. سلام وقت بخیر
  ملانژ برای دوخت پوشاک زنانه و لگ های ورزشی استفاده میکنند. نوع نخ به کار رفته در تولید آن نقش موثری در کیفیت پارچه دارد.

 7. سلام وقتتون گران بها
  از پارچه ملانژ کج راه برای دوخت پوشاک زنانه و لگ های ورزشی استفاده میکنند و خیلی قیمت مقرون به صرفه ای دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما