مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت صادرات پارچه گردباف فلامنت | انواع مختلف پارچه های ایرانی

برای به دست آوردن قیمت صادرات پارچه گردباف فلامنت، بایستی به مراجعی سر زد که این محصول را تولید و یا این که برای ارسال به کشورهای گوناگون آماده می کنند. در بازارها کشورمان و خارجی از مرزها، انواع مختلف پارچه های ایرانی توزیع و عرضه می شود که یکی از آن ها فلامنت است. در این مقاله، به جنبه های مختلفی از چگونگی تولید و همچنین کاربردی که این محصول دارد می پردازیم. در این جا خواهیم گفت که چگونه می توانید پارچه فلامنت ورزشی و غیره را با کیفیت عالی به اشکال مختلفی تهیه کنید. 

قیمت صادرات پارچه گردباف فلامنت | انواع مختلف پارچه های ایرانی

تولید کننده انواع پارچه در ایران

تولید کننده انواع پارچه در ایرانکارخانه هایی که در کار بافت انواع پارچه در ایران می باشند، از دو نوع ماشین آلات در این خصوص کار می گیرند. در این جا ما به معرفی این ماشین آلات می پردازیم: 

 1. دستگاه های گردباف: بیشتر پارچه هایی که در این تولید می شوند، به وسیله این ماشین آلات بافته شده و روانه بازار می گردند. در این نوع بافت، تنها پود پارچه در نظر گرفته می شود. پارچه هایی را هم که در بازار به عنوان گردباف عرضه می دارند، به دلیل این است که توسط چنین دستگاه هایی تولید شده اند. 
 2. دستگاه های تخت باف: پارچه های بافته شده توسط این دستگاه ها هم از تار و هم پود برخوردار می باشند. آن ها نیز دارای تنوع زیادی از لحاظ طرح و رنگ هستند. 

روی هم رفته پارچه ها نه تنها در کشورمان بلکه در سایر جاهای دیگر دنیا هم به همین سان تولید شده و به بازار عرضه می گردد. تولید انواع پارچه از نخ ها گوناگونی هم صورت می گیرد. در این عرصه، الیاف حرف اول را می زنند و به نوعی تعیین کننده کیفیت محصول هم به شمار می روند. در ادامه به این موضوع نیز بیشتر خواهیم پرداخت. 

اما تولید کنندگان پارچه، محصولات شان را پس از این که بافتند و بسته بندی نمودن، به شکل عمده وارد بازار می کنند و در دسترس مشتریان و مصرف کنندگان قرار می دهند. 

عرضه پارچه تریکو پنبه ای به بازار

عرضه پارچه تریکو پنبه ای به بازاریکی از انواع پارچه های گردباف که مصرف زیادی در امور روزانه دارد، تریکو است. این محصول را با ترکیب سایر نخ ها نیز می توان در بازار پیدا کرد که نام های جداگانه به خود می گیرد. در این جا می توانیم از تریکو پنبه ای نام ببریم. در این گونه از کالا، به مقدار معینی از نخ، پلی استر و لاکرا استفاده می شود که پارچه ای جدید به دست می آید. 

بی تردید هر چه در آن یک نخی قالب باشد، کیفیت پارچه هم تغییر می نمایند. اغلب، تریکوهایی که از نخ پنبه ای بیشتری ساخته شده باشند، از ارزش بالاتری برخوردار هستند؛ زیرا که دوام خوبی پیدا می نمایند و در همین حال مناسب برای دوخت انواع پوشاک و سایر البسه دیگری هستند. قابل ذکر است که عرضه پارچه های تریکوی پنبه ای به بازار را در وهله نخست کارخانه جات و شرکت های گوناگون بازرگانی انجام می دهند که در زمینه تولید و یا واردات این نوع از پارچه فعالیت می کنند. 

آن ها به صورت عمده محصولات شان را به فروش می گذارند. اما در کنار این عرضه کنندگان، فروشندگانی که به پارچه فروشان نام آشنا هستند که انواع پارچه تریکو ارزان را ارائه می کنند. از آن ها می تواند قیمت خرید پارچه را به دست آورد و در ضمن پارچه تریکو نوزادی را هم تهیه کرد. آن ها پارچه تیپ لاکرا که کشسانی بالایی دارند هم می فروشند. 

صادرات پارچه های ایرانی در انواع مختلف

صادرات پارچه های ایرانی در انواع مختلفایران در کنار این یکی از تولید کننذگان اصلی پارچه در منطقه می باشد، صادر کننده این کالا هم به شمار می رود. شرکت های گوناگونی که در زمینه تولید و بافت این محصول فعالیت می نمایند، پارچه ها در تنوع بالایی به بازارهای جهانی عرضه می دارند. آن ها محصولات خود را عمدتاً به کشورهای همسایه ارسال می کنند که بازارهای بکری هستند.

در همین حال باید گفت که صادر کنندگان نکات مهمی را برای این که محصولات شان به خوبی در بازارهای بیرون از مرزها به فروش برسد، در نظر می گیرند. مثلاً کیفیت پارچه و این که کالا پرتی اضافی نداشته باشد، از جمله موضوعات مهمی در این عرصه است. ولی پارچه های کارخانه جات کشورمان زیر این نام ها صادر می شوند: 

 • پارچه فلامنت 
 • پارچه لاکرا 
 • پارچه ژرژت 
 • پارچه مخمل 
 • پارچه کرپ 
 • پارچه ابریشمی 
 • پارچه تریکو 
 • و ده ها نوع پارچه دیگر 

فروش پارچه گردبافی ریون فلامنت

فروش پارچه گردبافی ریون فلامنتبازارهای متعددی را می شود در گوشه و کنار کشورمان پیدا کرد که در آن انواع پارچه توسط فروشگاه های مختلفی به فروش می رسند. از آن جمله می شود به پارچه گردبافی ریون فلامنت اشاره کرد. این محصول به صورت کلی و جزئی عرضه می شود. فروش عمده پارچه ریون فلامنت که که مراجع خاصی انجام می دهند. آن ها قیمت پارچه گردباف را در این تیپ نیز تعیین می کنند که با خرید جزئی آن تا اندازه ای متفاوت می باشد. در هر صورت، مراجع گوناگونی را در ایران می توان پیدا کرد که فروش آن را انجام می دهند. 

اما این گونه از پارچه چه نوع محصولی است؟ همان گونه که از نام آن پیدا می باشد، پارچه ای ترکیبی است که از ریون (نوع نخ سلولزی) و فلامنت (نوع پلی استر) تولید شده است. به نوعی می توان گفت که این گونه از محصول مخلوطی از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد. در بافت آن کارخانه ها، به مقدار معینی از هر دو نوع الیاف استفاده می نمایند که همین مسئله سبب می شود تا پارچه ای جدید به بازار عرضه شود. کاربردهای چنین محصولاتی نیز بیشتر است چون می توان از آن در امور گوناگونی کار گرفت. 

در هر صورت، اگر به دنبال چنین پارچه ای هستید، می توانید به پارچه فروشی های حضوری و غیر حضوری سر بزنید و آن را در طرح ها و رنگ های متنوعی تهیه کنید. 

قیمت روز پارچه فلامنت ورزشی

قیمت روز پارچه فلامنت ورزشیبرای تهیه قیمت انواع پارچه فلامنت ورزشی، نیاز است که به مراجع گوناگونی سر زده شود. در این خصوص می توان به وب سایت های اینترنتی هم مراجعه کرد؛ چون که آنان در تنوع بالایی محصولاتی از این دست را ارائه می دهند و در همین حال نرخ ها را نیز در پایین هر کالایی درج می کنند. در ضمن، این سایت ها معلومات کافی ای را هم در زمینه چگونگی تولید و این که از چه نخ هایی در چه درصدی استفاده شده، ارائه می کنند که بسیار می تواند کمک زیادی به خریدار نماید. 

با همه این ها، نرخ چنین پارچه هایی را کارخانه جات تعیین می کنند. آن ها عوامل مختلفی را در نظر می گیرند که می شود این گونه به آنان اشاره کرد: 

 • کیفیت نخ به کار رفته در تولید پارچه فلامنت ورزشی 
 • ابعاد و عرض استاندارد این محصول 
 • ضخامت پارچه 
 • رنگ و مدل آن 
 • گرماژ 
 • و سایر موارد دیگر 

پخش عمده پارچه در بازار های داخلی

پخش عمده پارچه در بازار های داخلیدر بازار مراجع متفاوتی را می شود پیدا کرد که در کار پخش عمده پارچه ها می باشند. آن ها هر گونه محصولی را در مدل ها و الوان گوناگونی ارائه می کنند. بیشتر آن ها به نمایندگی از کارخانه جات به این کار مشغول می باشند. از آن ها با نرخ های مناسبی می توان خرید پارچه دیور، خرید پارچه پنبه ای، پارچه پلی استری و پارچه ویسکوز ملانژ را انجام داد. آنان در جای جای ایران فعالیت می کنند و بیشتر می توان در بازارهایی یافت شان که خرید و فروش پارچه به صورت گسترده ای در آن صورت می گیرد. 

این پخش کنندگان فروش پارچه گردباف و تخت باف را هم انجام می دهند. از آن ها می توان تازه ترین قیمت پارچه تریکو را که نوع پارچه تولید شده توسط دستگاه های گردباف است را هم تهیه کرد. خلاصه این که، پخش عمده پارچه در بازارهای داخلی را شرکت های گوناگونی انجام می دهند که هم آن را تولید و هم وارد می نمایند. 

فروشنده پارچه های فلامنت ورزشی

فروشنده پارچه های فلامنت ورزشیفروشندگان گوناگونی در مناطق مختلفی از ایران وجود دارند که کارشان عرضه پارچه های فلامنت ورزشی می باشد. این گونه از محصول در تنوع رنگ و مدل زیادی در بازار عرضه می شوند. از جمله مشخصات پارچه های ورزشی فلامنت می توان به کش سانی بالا، عمر طولانی و همچنین رنگ مناسب اشاره کرد. 

در تولید البسه ورزشی، از پارچه های متنوعی کار می گیرند. یکی از این پارچه ها فلامنت است. البته چنین محصولی می تواند هم مزایایی داشته باشد و هم این که معایبی. پارچه لباس ورزشی نباید تنها از یک نوع جنس تولید شده باشد؛ زیرا ممکن است که باعث بروز یک سری از مشکلات برای ورزشکار شود. به همین دلیل است که بیشتر تولیدی های پوشاک اسپرت از پارچه هایی کار می گیرند که از چندین نوع نخ بافته شده اند. برای نمونه از لاکرا، پنبه، ویسکوز و پلی استر. 

در کل، عرضه کنندگان زیادی هستند که چنین پارچه هایی را به صورت کلی، طاقه ای، کیلویی و جزئی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. 

انواع مارک های پارچه های تریکو در بازار

انواع مارک های پارچه های تریکو در بازارپارچه های تریکو را همان گونه که پیش از این گفتیم، شرکت های مختلفی زیر نام برندهای گوناگونی ارائه می دهند. شما هم حتماً در بازار با نام های متفاوتی در این حوزه برخورده اید. در کنار این، در بازار قماش کشورمان، هم نوع ایرانی و هم نوع خارجی پارچه های تریکو پیدا می شود. 

می توانید خرید پارچه تریکو را در تنوع زیادی انجام دهید. این نوع از محصول، کارایی زیادی دارد و به همین دلیل است که از جمله پارچه های پرفروش به شمار می رود. این محصولات را در سه بخش اصلی تقسیم بندی کرده اند که عبارتند از: تریکو ویسکوز، تریکو فلامنت و تریکو کشدار. 

فروش مستقیم پارچه فلامنت بیمارستانی

فروش مستقیم پارچه فلامنت بیمارستانیپارچه هایی فلامنت، نه تنها برای پوشاک عادی که در بخش بیمارستانی هم به شدت مورد استفاده قرار می گیرند. فروش مستقیم چنین کالایی عمدتاً تولیدی ها انجام می دهند. آن ها توسط شعب و وب سایت هایی که راه اندازی کرده اند، پارچه های فلامنت بیمارستانی را بدون این که واسطه ای در میان باشد، عرضه می کنند. 

اما این پارچه ها، نقش زیادی در مراکز درمانی دارند. از آن ها در امور تمیز کاری، تولید لباس های بیماری، دکتر، پرستار، پرسنل، البسه مخصوص اتاق جراحی و غیره کار می گیرند. با این حساب، می شود گفت که این نوع از کالا هم کاربرد زیادی در امور مختلفی دارد. 

روی هم رفته، فروش مستقیم پارچه فلامنت بیمارستانی، توسط مراجع گوناگونی انجام می شود. این گونه عرضه هم به سود فروشنده تمام می شود و هم این که مشتری خرید پارچه ارزان اصل را انجام می دهد. 

خرید اینترنتی پارچه های گردبافی فلامنت

خرید اینترنتی پارچه های گردبافی فلامنتبرای تهیه پارچه های گردبافی فلامنت، می شود به سایت های اینترنتی هم مراجعه کرد. البته باید در نظر داشته باشید که به وب سایت های معتبر سر بزنید. به این ترتیب خواهید توانست که به آسان ترین شکل ممکن، پارچه های بسیار نفیس و خوبی را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

خرید اینترنتی پارچه، مزیت های گوناگونی دارد که یکی از آن ها تنوع بالای جنس می باشد. هر نوع پارچه ای که در بازار وجود دارد و به نوعی حتی پارچه های کمیاب را نیز می شود از این طریق با نرخ های مناسبی تهیه کرد. 

همچنین محصول را می شود از راه های دور هم به دست آورد و در مدت زمان تعیین، به هر نشانی ای که داده ایم، تحویل گرفت. 

خرید مستقیم پارچه از تولید کننده

خرید مستقیم پارچه از تولید کنندهبسیاری از خریداران پارچه، برای این که بتوانند محصولی خوب با نرخ پایین را به دست آورند، می کوشند تا به تولید های سر بزنند. به نحوی، خرید مستقیم را در دستور کار خود قرار می دهند. 

همان طور که در بالا هم متذکر شدیم، بسیاری از شرکت ها نیز خود برای این که دست واسطه ها را کوتاه کنند و به صورت مستقیم محصولات شان را عرضه بدارند، به این روش روی آورده اند و به این هم اشاره کردیم که به طرق مختلفی این کار را انجام می دهند. 

در هر صورت،مشتریان هم می توانند به مراجع مشخصی برای تهیه کالا، سر بزنند. 

راهنمای خرید و انتخاب پارچه های گردبافی

راهنمای خرید و انتخاب پارچه های گردبافیپارچه های گردباف، تنوع زیادی دارند. برای انتخاب این نوع از محصول، نیاز است که پیش از همه به نحوه استفاده از آن فکر کنیم. 

هر کدام از پارچه ها برای کاری تولید می شوند. در هر صورت، خوب است که بازار فروش پارچه دورس و انواع محصولات گردبافی شده دیگر سر بزنید. معتبرترین فروشندگان را بیابید و پارچه مورد نظر تان را با خیالی آسوده تهیه کنید. 

در خرید این گونه از محصول باید مقدار نخ با مرغوب به کار رفته شده، گرماژ، عرض و همچنین برند تولید کننده را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید