مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پارچه دورس در تهران | فروش اینترنتی انواع پارچه

جهت تهیه قیمت روز پارچه دورس در تهران، می توان به فروشندگان این گونه از محصول مراجعه کرد. البته با بازدید از سایت های فروش اینترنتی انواع پارچه نیز می شود از تازه ترین نرخ های این گونه از محصول مطلع شد. از این راه خواهیم توانست قیمت پارچه ورزشی را هم به دست آوریم که دورس، یکی از انواع محصولاتی است که در تولید پوشاک مخصوص ورزش، بکارگرفته می شود. روی هم رفته، پارچه های دورس، در طرح ها و رنگ های متفاوتی از جانب شرکت های مختلفی تولید می گردند و عرضه می شوند. 

قیمت روز پارچه دورس در تهران | فروش اینترنتی انواع پارچه

پارچه دورس چیست؟

پارچه دورس چیست؟پارچه ها انواع متفاوتی دارند. یکی از گونه های مختلف این محصولات، دورس نام دارد. این گونه از کالا را شرکت های متفاوتی چه در ایران و چه در خارج از کشور می بافند و به صورت طاقی و یا کیلویی عرضه می کنند. در تولید پارچه های دورس از دستگاه هایی کار گرفته می شود که گرد شکل می باشند و به همین دلیل است که به این گونه از محصول، پارچه گردباف هم می گویند. در کل، این نوع از کالا، به نحوی از خانواده پارچه تریکو رنگی و کشی می باشد که در طرح های متنوعی به بازار ارائه می شود. 

در بافت پارچه های دورس، از جنس های متفاوتی به میزان مشخصی استفاده می شود. مثلاً از نخ بدون لاکرا، پلی استر و پنبه کار می گیرند که پارچه ای منحصر به فرد، زیبا و در همین حال بسیار کاربردی را تولید می کنند. شما هم حتماً این گونه از محصول را در بازار زیاد مشاهده کرده اید. در پارچه هایی که از درخشش بیشتری برخوردار می باشد، طبعاً باید دانست که از نخ پلی استر که مصنوعی است، بیشتر کار گرفت اند و همچنین دورس هایی که از کش سانی بالایی برخوردار هستند هم از لاکرا استفاده نموده اند. 

در کل، پارچه های دورس ضخیم تر و مقاوم تر می باشند. رایج ترین این گونه از محصول معروف به دو نخ و سه نخ است که در مراکز داد و ستد پارچه به وفور پیدا می شوند. 

مهمترین کاربردهای پارچه دورس

مهمترین کاربردهای پارچه دورسپارچه های دورس همان گونه که در بالا هم متذکر شدیم، ضخیم تر از سایر پارچه گردباف ساده و طرح دار است. این محصول به همین دلیل اغلب برای تولید و دوخت انواع پوشاک زمستانی و پاییزه مورد استفاده قرار می گیرد. پس مهم ترین کاربرد این محصول، در بخش تولید البسه است و گاهی هم از آن برای رو انداز و زیر انداز نیز کار می گیرند. 

در کل، استفاده از آن بستگی به این دارد که به چه میزانی از نخ ها در آن کار گرفته شده باشد. یعنی نخ های مصنوعی و طبیعی می توانند نقش تعیین کننده در کابرد آن داشته باشند. در هر حال، از این گونه پارچه انواع پوشاک زنانه، مردانه و همچنین بچه گانه را تولید می کنند که در پایین به برخی از آن ها اشاره می نماییم: 

 • انواع کت و بارانی 
 • ژاکت ها 
 • شلوارهای ضخیم و گرم 
 • سویشرت 
 • لباس گرم کن های ورزشی 
 • و غیره 

تولید و پخش پارچه دورس در ایران

تولید و پخش پارچه دورس در ایرانتولید انواع پارچه به ویژه نوع دورس آن در ایران به وسیله کارخانه جات متفاوتی صورت می گیرد. این کارخانه ها با استفاده از ماشین آلات مختلف و مجهز .۵٫ انواع پارچه های دورس را در مدل ها و الوان متنوعی تولید کرده و سپس به پخش و فروش آن در سر تا سر کشور در هم چنین بیرون از مرزها می پردازند. آنان تعیین کننده قیمت پارچه گردباف دورس هم می باشند. می توان با مراجعه به نمایندگی های شان هم به تهیه این کالا پرداخت و هم این که قیمت پارچه تریکو را هم به این شکل به دست آورد. 

در هر صورت، تولیدی ها در کار فروش عمده پارچه دورس می باشند. آنان کالای خود را به شکل کلی که بیشتر کیلویی ارائه می شود، توزیع می کنند. این شرکت ها از طرق گوناگونی اقدام به فروش پارچه ها می نمایند که یکی از آنان را در بالا نام بردیم. شعب زیادی در شهرهای کوچک و بزرگ کشورمان برای این منظور ایجاد شده اند. این شعبه ها، نه تنها به کارخانه جات کمک می نمایند تا محصولات خود را بهتر به فروش رسانند، بلکه برای مشتریان نیز سهولت های زیادی را فراهم کرده اند. 

در کل، پخش و فروش پارچه دورس در ایران، به وسیله سایت های گوناگون اینترنتی هم انجام می شود. آنان پارچه لباس ورزشی و پارچه پلی استر را هم عرضه می دارند. 

قیمت روز پارچه دورس در تهران

قیمت روز پارچه دورس در تهرانقیمت های هر کالایی به ویژه پارچه های دورس، بستگی به عوامل مختلفی دارد. این محصول را می شود از نظر کیفی، گرماژ، عرض، برند تولید کننده و نوع عرضه و تقاضا، تعیین نرخ کرد. بیشتر کارخانه های تولید کننده و شرکت های وارداتی هم با در نظر داشت همین موارد است که محصولات شان را ارزش گذاری می نمایند و می فروشند. 

اما در بازار تهران، می توان به راحتی و با مراجعه به مراکز داد و ستد پارچه، تازه ترین قیمت فروش پارچه دورس را به دست آورد. خرید پارچه ارزان هم به این ترتیب امکان پذیر می باشد. در بازارهای پایتخت کشورمان، فروشندگان گوناگونی را می توان پیدا کرد که کارشان فروش پارچه ویسکوز و فروش پارچه پنبه ای دورس می باشد. به آسانی می توان معتبر ترین آن ها را یافت و از آنان نرخ های تازه را به دست آورد. قیمت های پارچه ها در یکی دو سال اخیر به دلیل نوسانات ارزی، دست خوش تحولات زیادی شده است. 

به همین دلیل است که گاهی نرخ ثابتی ندارند و برای تهیه لیست قیمت ها، روزی چند بار بایستی با فروشندگان آن در تماس شد. روی هم رفته، راه دیگری که می شود نرخ های جدید پارچه های دورس را به دست آورد، این است که به اینترنت مراجعه کرد. در سایت های گوناگون، قیمت ها درجه می شود.

شرکت پخش انواع پارچه در کشور

شرکت پخش انواع پارچه در کشورپارچه ها تنوع زیادی دارند. شرکت هایی که در کار پخش آنان می باشند، اصولاً خود کارخانه ها و یا گروه های بازرگانی هستند که این محصولات را تولید و یا از خارج کشور وارد بازار داخلی می کنند. آن ها سعی شان بر این است تا برای فروش بهتر کالای خود، به همه شهرهای کوچک و بزرگ، پارچه ها را توزیع و پخش کنند. 

به این ترتیب است که ما در هر جای ایران امروزه به سادگی می توانیم به هر پارچه ای که نیاز داشته باشیم، دسترسی پیدا کنیم. باید گفت که پارچه ها از در دو نوع اصلی که از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته می شوند، تولید و سپس توزیع می گردند. هر کدام از این محصولات این الیاف، دارای ویژگی های خاص خود هستند که به تنوع کالا نیز کمک زیادی کرده اند. شرکت های پخش انواع پارچه در کشور، با در نظر داشت نوع مصرف و استقبالی که از کالا می شود، کالای شان را عرضه می دارند. 

این شرکت ها به طرق گوناگونی اقدام به توزیع پارچه می کنند. در پایین بیشتر در باره انواع پارچه صحبت خواهیم کرد. 

بزرگترین عمده فروش پارچه های نخ پنبه

بزرگترین عمده فروش پارچه های نخ پنبهپارچه های نخ پنبه ای انواع زیادی دارند. بطور کلی، در بیشتر پارچه هایی که ما در بازار مشاهده می کنیم، به شکل کم یا زیادی از این نوع الیاف طبیعی استفاده شده است. به کار گیری پنبه در این نوع از محصولات، سبب می شود تا کالا هم مقاومت بالاتری پیدا نماید و هم این که موارد کاربردش بیشتر شود. روی هم رفته، بزرگ ترین عمده فروشی پارچه های نخ پنبه ای، در سر تا سر ایران فعالیت می کنند. می توان با مراجعه به مرکز خرید پارچه پنبه ای، به آسانی و در تنوع بالای محصول، تهیه و مورد استفاده قرار داد. 

عمده فروشی های این گونه از محصولات، بیشتر کارخانه جاتی که می باشند که آن را تولید می کنند. اما چرا استقبال از پارچه های نخی بیشتر است؟ به این نکات توجه کنید: 

 • نرم و لطیف هستند. 
 • لول نمی شوند و به راحتی می شود اتوی شان کرد. 
 • خنک می باشند و دارای روزنه هایی هستند که جریان هوا در آن صورت می گیرد. 
 • کاملاً طبیعی می باشند و حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند. 
 • در هر فصلی قابل استفاده اند. 

خریدار پارچه سه نخ دورس در کشور

خریدار پارچه سه نخ دورس در کشوربرای تهیه پارچه سه نخ دورس، می توان راه های متعددی را در پیش گرفت. برای نمونه می شود به سایت های اینترنتی گوناگونی سر زد. در این سایت ها به سادگی خواهید توانست که پارچه مورد نظر خود را پیدا کنید و آن را در اسرع وقت هم به هر نشانی ای که داده اید تحویل بگیرید. 

خریدار این مدل از پارچه، می تواند آن را به شکل ساده و یا طرح دار از بازار قماش هم تهیه کند. در این بازارها، به شکل عمده و جزئی، محصولات ارائه می گردند. چنین مراکزی در همه شهرهای کشورمان وجود دارند و عرضه کننده کالای ایرانی و خارجی می باشند. بیشتر کسانی که خریدار چنین محصولی هستند، آن را برای تولید پوشاک زمستانی نیاز دارند. 

صادرات بهترین پارچه های پنبه ای در ایران

صادرات بهترین پارچه های پنبه ای در ایرانشرکت های گوناگونی در ایران هستند که در کار صادرات پارچه های پنبه ای می باشند. این نوع از محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و در همین حال از جانب شرکت های متعددی تولید می گردند. بیشتر این تولیدی ها می باشند که کارشان صادر کردن محصولات به کشورهای مختلفی است. 

صادرات چنین محصولی به کشورهای مختلفی از جمله عراق، روسیه، ترکیه، افغانستان و غیره صورت می گیرد. 

آن شمار از گروه های تجاری ای که در کار صادرات چنین محصولی می باشند، سعی می نمایند تا در کیفیت های عالی ای کالای شان را به کشورهای مقصد ارسال کرده و به فروش رسانند. به این ترتیب هم سود بیشتری کمایی می کنند و هم این که جایگاه کشورمان را به عنوان تولید کننده و صادر کننده پارچه های نخی، بالا می برند. 

نمایندگی فروش پارچه های ترکیه ای

نمایندگی فروش پارچه های ترکیه اییکی از کشورهایی که تولیدات پارچه آن در بازار های ایران به وفور پیدا می شود، ترکیه است. این کشور در زمینه بافت پارچه ها مشهور است و کارخانه جات مختلفی در آن به این کار مشغول می باشند. 

در بازار قماش کشورمان نیز، برخی از شرکت های تولید کننده ترکیه، نمایندگی های رسمی ای دارند. آنان در کار فروش انواع پارچه تریکو کشی، فروش پارچه کشی لاکرا و غیره می باشند. از آن ها می توان خرید پارچه دیور را هم انجام داد. 

روی هم رفته، استقبال خوبی از پارچه های با کیفیت ترکیه ای می شود و بیشتر هم این صنایع تولید کننده پوشاک هستند که این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند. البته پارچه ها تنها در زمینه تولید البسه کاربرد ندارند؛ بلکه از آن ها در زمینه های دیگری هم کار گرفته می شود. 

فروش بدون واسطه انواع پارچه

فروش بدون واسطه انواع پارچه یکی از راه هایی که کارخانه جات تولید کننده پارچه برای ایجاد توازن در بازار و همچنین سود بیشتر در پیش گرفته اند، فروش بدون واسطه کالای شان است. 

آن ها با استفاده از نمایندگی هایی که دایر کرده اند و همچنین وب سایت هایی که راه اندازی نموده اند، محصولات شان را به صورت مستقیم در دسترس مصرف کنندگان می گذارند. گفتنی است که قیمت انواع پارچه به این شکل عرضه هم پایین می آید که به سود مشتریان تمام می شود. 

در هر حال، فروش بدون واسطه انواع پارچه سبب می گردد تا خریدار، نوع اصل محصول را نیز به دست آورد. 

سفارش اینترنتی پارچه های دورس

سفارش اینترنتی پارچه های دورسسایت های اینترنتی زیادی هستند که پارچه دورس را عرضه می دارند. از این سایت های می شود در رنگ های متفاوت و مدل های گوناگونی، این گونه از محصولات را تهیه کرد. شما به راحتی می توانید با جستجویی ساده، معتبرترین فروشگاه های اینترنتی را بیابید و خرید خود را انجام دهید. 

خرید از این طریق مزیت هایی دارد که عبارتند از: 

 • همیشه در دسترس هستند. 
 • کالا را در اسرع وقت به دست تان می رسانند. 
 • با قیمت های مناسبی محصول را می فروشند. 
 • تنوع بالایی دارند. 
 • و سایر موارد دیگر 

ارسال عمده پارچه به سراسر کشور

ارسال عمده پارچه به سراسر کشورشرکت هایی که در زمینه بافت و یا واردات پارچه ها فعالیت می کنند، عموماً کالای شان را به صورت کلی عرضه می دارند. 

آن ها برای این که بتوانند محصول خود را به دست مصرف کنندگان در هر جایی از ایران برسانند، اقدام به ارسال پارچه ها به شکل هوایی و زمینی می نمایند. عمده فروشی ها در بسته بندی های مجهزی پارچه ها را به سراسر کشور توزیع می کنند. 

آن ها به گونه کیلویی و با در نظر داشت گرماژ متفاوت و کیفیت های گوناگونی محصولات خود را به فروش می رسانند. برای سفارش عمده، می شود مستقیماً با خود کارخانه ها از طریق تلفن و ایمیل ارتباط برقرار کرد و آنان در کمترین زمان ممکن، پارچه در به نشانی ای که داده شده، ارسال می کنند. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید