مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین پارچه بیسکویتی | فروشگاه اینترنتی انواع پارچه

پارچه های بیسکویتی از جمله مهم ترین منسوجاتی هستند که توسط شرکت ها و کارخانجات نساجی کشور ما تولید می شوند و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی چون وزن سبک و تنوع بالای رنگ و طرح، برای دوخت و طراحی البسه گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل نام گذاری این پارچه به بیسکویتی به این جهت است که این پارچه ها به دلیل نوع خاص بافت، طرحی همچون مشبک های ریز و منظم دارند و شکل بیسکویت ها را تداعی می کنند. فروش بهترین پارچه بیسکویتی در کشور ما توسط فروشگاه اینترنتی انواع پارچه، نمایندگی های رسمی برندهای معتبر داخلی و خارجی و بنکداری های عرضه کننده پارچه های با کیفیت صورت می پذیرد و برای خرید پارچه بیسکویتی می توان به روش های حضوری و غیر حضوری اقدام کرد. 

فروش بهترین پارچه بیسکویتی | فروشگاه اینترنتی انواع پارچه

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی در ایران

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی در ایرانبزرگترین پارچه سرای اینترنتی در ایران، با ارائه بهترین و مرغوب ترین پارچه ها و منسوجات تولید شده در کارخانجات نساجی کشور را توزیع می نمایند. عمده ترین پارچه هایی که در این فروشگاه های مجازی در معرض فروش قرار می گیرند پارچه های زیر هستند:

 • پارچه لباس ورزشی
 • پارچه پلی استر
 • پارچه تیپ لاکرا
 • انواع پارچه نخی ساده و طرح دار
 • پارچه حریر ساده
 • پارچه کرپ جودون

مارکت های آنلاین عرضه کننده پارچه های مختلف، دارای گستردگی بالایی از لحاظ طرح، رنگ و مدل هستند و با درج جزئیات محصولات مختلف، تصاویر پارچه ها و همچنین قیمت به روز آنها، خرید این محصولات به آسان ترین وجه فراهم کرده اند. در عصر ما به دلایل متعددی مانند هزینه های گزاف رفت و آمد، آلودگی هدا، عدم شناخت مراکز فروش حضوری معتبر و مسائلی از این قبیل بسیاری از فروشندگان ترجیح می دهند خرید خود را به روش اینترنتی ثبت کنند. 

این مراکز فروش آنلاین تمهیداتی را در نظر گرفته اند تا مرسوله ها در اسرع وقت به دست خریداران برسد و با بسته بندی اصولی و حرفه ای ارسال کالاها را انجام می دهند و تمامی هموطنان می توانند خرید خود را به این روش انجام دهند.

فروش پارچه بیسکویتی ۱۰۰% پنبه

فروش پارچه بیسکویتی 100% پنبهتولید انواع پارچه بیسکویتی ۱۰۰% پنبه توسط الیاف پنیه طبیعی و درجه یک انجام می پذیرد و این نوع پارچه ها، بهترین پارچه های ضد حساسیت محسوب می شوند. فروش این پارچه ها توسط مراکز فروشگاهی مختلفی مانند نمایندگی های مجاز، مراکز صادرات انواع پارچه، فروشگاه های کوچک فعال در سطح بازارهای شهری و محلی و وب سایت های تخصصی اینترنتی صورت می پذیرد.

پارچه های مدل بیسکویتی عمدتاً در تولید البسه زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

 • انواع لباس های خواب کودک و بزرگسال
 • لباس های راحتی کودکان
 • انواع مختلف تی شرت 
 • شلوار
 • لباس های خنک تابستانه و بهاره
 • البسه زیر ضد حساسیت
 • لباس های نوزادی فانتزی

آخرین قیمت پارچه بیسکویتی ارزان

آخرین قیمت پارچه بیسکویتی ارزانقیمت اقسام مختلف پارچه ها مانند قیمت پارچه نخی، قیمت پارچه بیسکویتی و قیمت پارچه کرب و بر اساس مواردی مانند کیفیت الیاف به کار رفته در تولید پارچه، نوع طرح، نوع مدل، طیف رنگ بندی، نوع شست و شو، نوسانات بازارهای داخلی و جهانی، میزان عرضه و تقاضای بازار و مواردی از این دست تعیین می شود.برای کسب اطلاع از آخرین قیمت انواع پارچه بیسکویتی ارزان، قیمت پارچه گردباف و قیمت پارچه کرپ لازم است از طریق مراکز مجاز و فروشندگان رسمی اقدام نمود.

طی نوسانات سال های اخیر در کشور ما، قیمت منسوجات و پارچه ها با افزایش روبرو شده است، اما با این وجود مراکز عرضه کننده مستقیم، به دلیل حذف واسطه ها در روند خرید و فروش و تجارت پارچه، انواع تولیدات برندهای معتبر داخلی را با قیمت هایی مناسب عرضه می نمایند.

پارچه های بیسکویتی به عنوان یک پارچه خنک و دارای کیفیت متناسب در دوخت انواع گوناگون لباس های بهاره و تابستانه مورد استفاده قرار می گیرد و دارای تنوع بالایی از حیث رنگ و کیفیت است که این آیتم ها در قیمت نهایی پارچه تأثیرگذار می باشند.

مشخصات پارچه دیور بیسکویتی

مشخصات پارچه دیور بیسکویتیبرای خرید پارچه ها باید ابتدا اطلاعات کافی راجع به نوع الیاف موجود در پارچه و کارایی و کیفیت آنها به دست آوریم تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت را تهیه کنیم. پارچه های بیسکویتی از جمله بهترین پارچه هایی هستند که برای تولید لباس های راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و تقاضای خرید بالایی دارند.

مهم ترین مشخصات پارچه دیور بیسکویتی موارد زیر هستند:

 • پارچه های بیسکویتی از جمله مهمترین منسوجاتی هستند که در دسته بندی پارچه های کشی به حساب می آیند و به همین دلیل در زمان خرید این محصولات باید بدانیم که پارچه کشسانی مناسب را داشته باشد.
 • عموماً این پارچه‌ها در عرض ۱۵۰ سانتی متری بافته می شود و به همین دلیل یکی از نشانه‌های پارچه های بیسکویتی تولید شده توسط شرکت های معتبر عرض یک و نیم متری آن است.
 • این مدل از پارچه معمولاً با نخ هایی مانند لاکرا و فلامنت و نخ هایی از این دست تولید می گردد و به همین دلیل دارای کیفیت بالایی می باشد.
 • تنوع رنگ و طیف رنگی بالا یکی از مشخصه های مهم پارچه های بیسکویتی است.

صادرات پارچه های بیسکویتی باکیفیت

صادرات پارچه های بیسکویتی باکیفیتایران از گذشته های دور به عنوان یکی از مهمترین مراکز تولید انواع پارچه ها و منسوجات با کیفیت و مرغوب شناخته می‌شده است و کارخانجات نساجی ایران از سابقه دیرینه‌ای برخوردار هستند.

پارچه های بیسکویتی یکی از مهمترین تولیدات این شرکت ها و واحدهای تولیدی هستند که در سطح عمده در کشور ما تولید می‌شود و علاوه بر رفع نیاز داخلی به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می‌گردند.

صادرات پارچه های بیسکویتی با کیفیت در کشور ما از طریق مراکز متعدد و معتبری مانند مراکز واردات و صادرات دولتی، دفاتر تجاری و بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی و مارکت های آنلاین تخصصی چندزبانه که فروش و عرضه انواع گونه های پارچه را انجام می‌دهند صورت می‌پذیرد.

مهمترین کشورهایی که تولیدات ایرانی در حوزه پارچه های بیسکویتی به آنجا صادر می شود کشور ترکیه، کشورهای حوزه خلیج فارس، ارمنستان، تاجیکستان و برخی از کشورهای اروپایی می باشند. از آنجا که این پارچه ها دارای خنکی و لطافت خاصی هستند بیشتر خریداران این پارچه ها کشورهای گرمسیری هستند و به عنوان مهمترین محصولات در تولید لباس های تابستانی و لباس های خنک مورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای خرید پارچه های مناسب

راهنمای خرید پارچه های مناسبانواع مختلف پارچه توسط برندها و کارخانجات متعدد تولید می گردد که در ساختار هر یک از آنها از الیاف و نخ های گوناگونی استفاده شده است. همچنین دستگاه های مورد استفاده در تولید این پارچه ها با یکدیگر متفاوت است و به همین دلیل لازم است که پیش از اقدام به خرید این کالاها اطلاعات و دانش کافی را به دست آوریم. راهنمای خرید پارچه ارزان و مناسب توسط کاتالوگ های ارائه شده توسط شرکت های تولیدی قابل دریافت است.

در اینجا به عنوان نمونه به ویژگی های چند نوع از پارچه ها اشاره می کنیم:

 • در هنگام خرید پارچه دیور باید به این نکته توجه کنیم که این پارچه زیر دستی لطیفی دارد، سبک است و قابلیت کشی دارد.
 • در زمان خرید پارچه پنبه باید دقت کرد که پارچه های صد درصد پنبه که از الیاف طبیعی تولید شده اند بسیار نرم هستند و براق نیستند.
 • پارچه های پلی استری براق هستند، به اندازه پارچه های پنبه ای نرم و لطیف نیستند و بوی الیاف ارگانیک را ندارند.
 • پارچه های ویسکوز و یا ریون دارای جذب رطوبت بسیار بالایی هستند و در برابر تل تل شدن مقاوم می باشند.
 • منسوجات کرپ بر خلاف ظاهر نرم و لطیف، مانع عبور هوا می شوند و به همین دلیل جز پارچه های گرم به حساب می آیند.

خرید مستقیم پارچه از تولید کننده

خرید مستقیم پارچه از تولید کنندهخرید مستقیم پارچه از تولیدکننده موجب می گردد که واسطه ها و دلالان فعال در فرآیند خرید و فروش پارچه ها حذف شوند و قیمت تمام شده محصول ارزان‌تر از بازارهای شهری و محلی گردد.

در فرآیند خرید و فروش انواع محصولات و پارچه ها چه صورت عمده و چه به صورت جزئی، واسطه های مختلفی وجود دارند که موجب می‌شوند قیمت تمام شده محصول بسیار بالاتر شود.

مراکزی که به صورت مستقیم خرید محصولات ارائه شده خود را از کارخانه انجام می دهند باعث می شوند که این محصولات با قیمت بسیار معقولی به دست مشتریان و خریداران واقعی برسد و به این ترتیب قیمت اقتصادی و مناسبی برای انواع مختلف پارچه ها در نظر گرفته می شود.

شرکت پخش پارچه های دو رو پنبه

شرکت پخش پارچه های دو رو پنبهامروز شرکت های پخش پارچه های دورو پنبه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراجع پخش و توزیع این محصولات شناخته می شوند. پارچه دو رو پنبه دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوع هستند و بهترین پارچه ها برای دوختن انواع تیشرت ها و سوییشرت های پاییزه و زمستانه محسوب می‌شود.

با استفاده از خرج کار پارچه های دیگر و به کارگیری انواع گوناگون پارچه های تریکو پنبه پاییزه، می توان لباس های مناسب و زیبایی را طراحی نمود و به دلیل گرماژ مناسب یکی از مهم‌ترین پارچه های پاییزه محسوب می‌شود که برای تولید و طراحی انواع البسه زمستان و پاییز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این منسوجات از الیاف پلی استر و پنبه ساخته می‌شود و کشسانی خوبی دارند و برای تولید شلوارهای زنانه نیز مناسب هستند.  از مهمترین مشخصه های پارچه های دورو  یکنواختی رنگ در این پارچه ها می باشد که موجب می گردد که لباس بسیار زیبا شود و تنوع بالای طرح‌های این کار موجب می گردد که انتخاب محصول آسان شود. 

عرضه پارچه های بیسکویتی به بازار داخلی

عرضه پارچه های بیسکویتی به بازار داخلیعرضه پارچه های بیسکویتی در بازار داخلی توسط شرکت ها و نمایندگی های معتبر برندهای تولیدکننده، مراکز واردات و صادرات و فروشگاه‌های کوچک تخصصی و همچنین شرکت‌های بازرگانی صورت می پذیرد. این مراکز ضمن ارتباط مستقیم با واحدهای تولیدکنندة انواع پارچه، این محصولات را با کیفیت بالا روانه بازار مصرفی می نمایند

انواع مختلف پارچه با استفاده از الیاف های طبیعی و مصنوعی تولید می‌شوند و به جهت استفاده ها و کارکردهای مختلف دارای متقاضیان خرید مختلفی می باشند.

عرضه این محصولات در سطح عمده و جزئی در شهرها و استان‌های مختلف کشور ما بر عهده مراکز فروش معتبر و مجاز می باشد که به صورت مستقیم با کارخانجات تولید کننده در ارتباط هستند.  این مراکز فروش عمده پارچه و فروش پارچه دورس را در دستور کار قرار داده اند و امکان خرید آسان برای تمامی خریداران فراهم آورده اند.

فروش اینترنتی پارچه بیسکویتی طرح دار

فروش اینترنتی پارچه بیسکویتی طرح دارفروش اینترنتی پارچه بیسکوییتی طرح دار توسط سایت های فروشگاهی و صفحات فعال در شبکه‌های اجتماعی صورت می‌پذیرد. پارچه های بیسکوییتی طرح دار یکی از مهمترین و بهترین کارها برای تولید انواع لباس های تابستانه و بهاره محسوب می‌شوند و به دلیل تنوع بالا از نظر طرح و رنگ در تولیدی های لباس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فروشگاه های اینترنتی عرضه این محصولات را به صورت حرفه‌ای و تجاری انجام می‌دهند و ضمن درج اطلاعات کامل محصول، تصویر آنها را نیز برای مشاهده خریداران در اختیار قرار می‌دهند و متقاضیان خرید می‌توانند با مراجعه به این سایت ها ضمن بررسی کیفیت و کارایی محصولات مختلف و  استفاده از تجربه سایر خریدارن محصولاتی با کیفیت را انتخاب کنند.

این مراکز فروش دارای مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی می باشد و خریداران که در زمینه انواع مختلف پارچه اطلاعات کافی را دارند می توانند با استفاده از امکان مشاوره رایگان و مجازی درباره انواع محصولات مختلف اطلاعات خوبی را به دست آورند. مارکت های اینترنتی ارسال رایگان انواع محصولات به صورت عمده و جزئی به برخی از استان‌ها و شهرستان‌های کشور را نیز انجام می دهند.

نمایندگی فروش پارچه های ترکیه ای

نمایندگی فروش پارچه های ترکیه ایهرچند ایران یکی از مهمترین و بهترین مراکز نساجی در سطح خاورمیانه محسوب می‌شود و تولیدی های مختلفی در کشور ما به کار تولید و ساخت انواع مختلف پارچه ها و منسوجات با استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی و الیاف طبیعی و مصنوعی مشغول هستند، اما در تبادلات اقتصادی و رفع نیاز سلایق مختلف، موجب گردیده است که پارچه های ترکیه ای نیز به کشور ما وارد شوند.

ترکیه نیز یکی از مهم ترین تولید کنندگان پارچه های مدرن و با کیفیت در سطح آسیا محسوب می‌شود و نمایندگی های فروش پارچه های وارد شده از ترکیه در استان‌های مختلف مانند تهران، اصفهان، مشهد و تبریز مشغول به فعالیت هستند. پارچه های ترکیه علاوه بر کیفیت بالا، در طرح ها مدل های مختلفی ارائه می‌شود و قیمت های اقتصادی دارند.

بهترین برند پارچه های بیسکویتی در بازار

بهترین برند پارچه های بیسکویتی در بازاربرای بسیاری از افراد خرید پارچه های برند و دارای کیفیت حائز اهمیت است. بهترین برند پارچه های بیسکوییتی در بازار برندهایی هستند که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا این محصولات را تولید می نماید.

پارچه های بیسکویتی های در تناژهای رنگی مختلف و همچنین کیفیت های گوناگون عرضه می شوند و برای شناخت برترین برندها می‌توان از تجربه فروشندگان و خریداران دارای سابقه و همچنین کاتالوگ و دفترچه های ارائه شده توسط شرکت ها و برندهای تولیدکننده اقدام نمود.

 امروزه وب سایت‌های تخصصی اینترنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین مراجع برای معرفی پارچه و منسوجات گوناگون هستند و ضمن معرفی این محصولات عرضه و فروش پارچه بیسکویتیرا نیز برعهده گرفته اند. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید