صادرات پارچه گردباف کشی درجه یک | عرضه انواع پارچه تریکو

صادرات پارچه گردباف کشی درجه یک به کشور های دیگر بخشی از آمار صادرات کالا های غیر نفتی را به صورت سالیانه به خود اختصاص می دهد. پارچه های تریکو نمونه ای از این منسوجات هستند که در طرح های ساده و یک دست و در مدل های گوناگون به فروش می رسند. پارچه تریکو با استفاده از دستگاه های گردباف بافته می شود و شکل این دستگاه ها که گرد است آن را به نام گردباف معروف ساخته است. تریکو یکی از پر طرفدارترین انواع پارچه برای تهیه لباس زیر و راحتی می باشد که از قدیمی ترین پارچه های مورد استفاده توسط انسان بوده است.

صادرات پارچه گردباف کشی درجه یک | عرضه انواع پارچه تریکو

تولید انواع پارچه های تریکو در ایران

تولید انواع پارچه های تریکو در ایران

همان طور که بیان شد، پارچه تریکو یکی از انواع پارچه های با کیفیت است که در بازار می توان آن را در طرح ها و رنگ های مختلف مشاهده نمود.  

فکر
و ایده تولید پارچه های نرم و لطیف که مناسب فصول مختلف سال باشند و بتوان از آنها در زیر لباس استفاده کرد، تولید کنندگان را به طراحی و ساخت تریکو تشویق نمود. تنوع طلبی مصرف
کنندگان و نیاز به پارچه های جدید با طرح های نو و در عین حال با دوام انگیزه بیشتری برای طراحی و ساخت چنین منسوجاتی بود.

پس از استقبال مصرف کنندگان شرکت های تولید
کننده همگی یکی پس از دیگری به تولید این شکل از پارچه اقدام کردند
.

کارخانجات
صنعتی تولید کننده در نقاط مختلف کشور به طراحی اقسام مختلف پارچه تریکو پرداختند و تولید این کالا را به مرحله تولید انبوه
رساندند
.

تولید این محصولات با برند های مختلفی در بازار انجام می
گیرد که فرایند های متنوع و ظرفیت تولیدی هر واحد صنعتی و کارخانه مشخص و متفاوت است. 

مشخصات پارچه های گردباف کشی

مشخصات پارچه های گردباف کشیپارچه یکی از متنوع ترین تولیدات و ساخته های بشر است که هر کدام کاربرد و کاربری خاصی داشته و هدف از تهیه پارچه به کاربرد آن وابسته است. مثلا گروهی از پارچه ها برای تهیه ملحفه تولید می شوند و بخش اعظمی از تولید پارچه برای تهیه البسه گوناگون به مصرف می رسد. 

پارچه های گردباف کشی نیز قسمتی از تولید پارچه و تنوع موجود در آن را نشان می دهند که دارای جنس و بافت خاصی بوده و از آنها عمدتا برای تهیه لباس راحتی و لباس زیر استفاده می شود.

رنگرزی این منسوجات بسیار راحت است و از محلول رنگ برای این عمل می توان استفاده نمود. ماشین آلات مختلفی برای تولید پارچه های گردباف کشی به کار می رود که هر چه این تجهیزات از تکنولوژی بیشتری برخوردار باشند قادر به تولید متنوع تر پارچه خواهند بود. اقسام مختلف پارچه گردباف را می توان به گروه های زیر تقسیم بندی نمود:

 • ریون
 • لاکرا
 • پارچه پلی استر
 • پارچه تریکو نوزادی و تریکو نخی 

یکی از مزایای این تولیدات، تنوع طرح و رنگ و قیمت مناسب است که زمینه خرید را برای اقشار مختلف جامعه فراهم نموده است.

لیست قیمت انواع پارچه گردباف در بازار

لیست قیمت انواع پارچه گردباف در بازارپارچه های گردباف توسط ماشین آلات صنعتی در کارخانجات نساجی بافته شده و روانه بازار های فروش می شوند. قیمت انواع پارچه مانند قیمت پارچه تریکو گردباف تابعی از ماشین آلات به کار رفته برای تولید آن نیز می باشند.
لیست قیمت این محصولات را می توان به طرق مختلف به دست آورد. برخی از راه های کسب اطلاع از قیمت پارچه گردباف عبارت است از:

 • سایت های فروشگاهی در اینترنت
 • مراجعه حضوری به فروشگاه های سطح شهر و پارچه فروشی های مختلف
 • تماس تلفنی با یک مرکز فروش پارچه یا تولید کننده آن
 • اخبار و رویداد های مرتبط با صنعت پارچه مندرج در جراید کثیرالانتشار و شبکه های اجتماعی

لیست قیمت این کالا به روش های ذکر شده به راحتی قابل دریافت است و قبل از خرید به ویژه خرید عمده اطلاع از قیمت و نرخ روز آن می تواند به خرید پارچه ارزان قیمت و مقرون به صرفه منتهی شود.

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه های تریکو

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه های تریکودر میان پارچه ها و منسوجات مختلف، پارچه تریکو نوعی پارچه اصطلاحا تاربافت است. بافت زیگزاگی متمایز از بافت معمولی ایجاد کننده مقاومت خاص در این منسوجات می شود. به این دلیل یکی از مصارف عمده تریکو دوخت لباس زیر مانند زیر پیراهنی و لباس نوزاد است. 
فروشگاه های اینترنتی مکانی برای عرضه و فروش این پارچه ها به شمار می روند که امروزه به طور گسترده مورد استفاده می باشند. در این وب سایت ها، خرید پارچه تریکو در هر رنگ و طرح و در هر مقدار مورد نیاز ممکن بوده و از طریق واحد مشاوره سایت نیز می توان جهت خرید کلی و عمده مشاوره های لازم را دریافت نمود.

یکی از مزایای فروشگاه آنلاین پارچه، ارائه قیمت این تولیدات به صورت روزانه می باشد. از جمله قیمت فروش پارچه گردباف، قیمت فروش پارچه دورو، و قیمت پارچه لباس ورزشی به راحتی از طریق اطلاعات درج شده در سایت قابل مشاهده است.

خرید مستقم پارچه گردباف از تولید کننده

خرید مستقم پارچه گردباف از تولید کنندهپارچه های گردبافت دارای این خصوصیت می باشند که به صورت تک نخ یا ترکیبی از چندین نخ قابل تولید بوده و به این جهت انواع لباس های تهیه شده از این پارچه ها قابل استفاده در فصول مختلف سال می باشند. 
برای تهیه این بافته ها با قیمت مناسب و ارزان یکی از ساده ترین روش های ممکن، خرید مستقیم از تولید کننده می باشد. این شیوه به ویژه توسط عمده فروشان بازار یا تولیدی های لباس به کار گرفته می شود و روشی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.
خرید مستقیم با مراجعه حضوری برای اولین بار ضمن ایجاد زمینه آشنایی تولید کننده و خریدار می تواند خریدار عمده را از مراجعه در دفعات بعد بی نیاز سازد و بدین ترتیب با یک تماس تلفنی خرید به راحتی امکان پذیر شود.
نکته قابل توجه رعایت یک سری نکات در خرید این محصولات می باشد که عبارتند از:

 • توجه به جنس نخ به کار رفته در بافت پارچه
 • توجه به جنس پارچه، بافت و مراحل تکمیل نهایی آن
 • آشنایی با برند های برتر تولید کننده 

فروشنده پارچه جودون درجه یک

فروشنده پارچه جودون درجه یکپارچه جودون نوعی پارچه است که با ماشین های گردباف بافته شده و به صورت یک رو می باشد که از پنبه تهیه می شود. علاوه بر پنبه از اقسام دیگری از نخ ها نیز برای بافت چنین تولیداتی استفاده می شود. 

از این رو در صورتی که تولید کننده لباس به دنبال طرح و مدل خاصی باشد و یا تصمیم به استفاده از نخ یا مجموعه ای از نخ را داشته باشد می تواند پارچه جودون به صورت سفارشی تهیه شود. فروشندگان این پارچه ها انواع مختلف را به خریداران و مراجعه کنندگان معرفی نموده و به این منظور پارچه جودون با ضخامت های مختلفی که به جنس نخ به کار رفته در آنها بستگی دارد، تولید می شوند. انواع تیشرت توسط پارچه های جودون در تولیدی های لباس دوخت شده که دارای تنوع رنگ و طرح می باشند. 
فروشندگان پارچه برای تولیدی های لباس انواع درجه یک و با کیفیت آن را انتخاب نموده و با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه این محصولات را به آنها عرضه می دارند.

صادرات پارچه های درجه یک ایرانی

صادرات پارچه های درجه یک ایرانی

شرکت
های تولید کننده پارچه و منسوجات مختلف در کشور در امر صادرات این محصول نیز فعالیت دارند.
بیش از ده ها نوع پارچه درجه یک با کیفیت مطلوب در کشور تولید می شود که هر کدام خریداران و متقاضیان ویژه خود را دارد. 

شرکت های نساجی و تولید کنندگان پارچه با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها اقدام به
طراحی و تولید انبوه پارچه می نمایند.
تولید کنندگانی که در امر صادرات فعالیت دارند، سطح کیفی تولیدات خود را افزایش داده و به
همین دلیل توانسته اند در عرصه بین الملل به موفقیت های چشمگیری دست
یابند
.

کشور عراق یکی از متقاضیان و وارد کنندگان عمده پارچه در ایران می باشد که درخواست دهنده حجم مشخصی از این اجناس است و یکی از
کشور های مقصد برای ارسال این کالا به شمار می رود. به این ترتیب هر ساله بخش قابل توجهی از پارچه های ایرانی به کشور عراق صادر می شود. پارچه های صادراتی به عراق شامل موارد زیر می شوند:

 • پارچه ملحفه ای
 • پارچه پیراهنی و مانتویی
 • انواع پارچه بیمارستانی

اقسام پارچه های ذکر شده علاوه بر صادرات در سطح بازار داخلی نیز به وفور قابل خریداری هستند و خرید اینترنتی پارچه نیز شامل موارد فوق می شود.

بازار بزرگ پارچه تریکو کشی در تهران

بازار بزرگ پارچه تریکو کشی در تهرانیکی از محبوب ترین انواع پارچه تریکو نوعی کشی آن می باشد که مناسب دوخت لباس های راحتی و همچنین لباس ورزشی می باشد. خاصیت کشسانی این پارچه ها مهمترین مزیت و دلیل خریداران آن برای خرید است.

یکی از مراکز تهیه پارچه تریکو کشی در تهران بازار بزرگ پارچه می باشد. این مکان بهترین محل مشاهده و دریافت اطلاعات قیمت این اجناس است. فروش پارچه بافتنی و پارچه لباس ورزشی و خرید پارچه دیور از جمله بخش کوچکی از فعالیت هایی است که در این مرکز صورت می گیرد.

بازار بزرگ تهران مکانی مناسب برای مشاهده تمامی پارچه های این گروه و آخرین تولیدات شرکت ها و برند های مختلف می باشد. بنابراین با مراجعه به این مرکز خرید پارچه گردباف تریکو کش هم به صورت جزئی و هم به شکل عمده ممکن و میسر است.

وب سایت فروش پارچه های اعلا صادراتی

وب سایت فروش پارچه های اعلا صادراتییکی از مهمترین خصوصیات پارچه های صادراتی، کیفیت برتر آنهاست. این ویژگی در واقع مهمترین فاکتور عرضه و فروش یک محصول به صورت رقابتی در بازار کشور های دیگر به شمار می رود. 
انواع مختلفی از پارچه های با کیفیت در وب سایت های اینترنتی نیز به فروش می رسند. از این رو در صورت امکان جستجو در اینترنت پیشنهاد می شود که سایت های معتبر فروش پارچه یا سایت های معتبر تولید کنندگان پارچه جستجو شوند. با خرید از وب سایت های معتبر خریدار می تواند خریدی امن را تجربه نموده و از پرداخت هزینه آن اطمینان حاصل نماید. 
وب سایت فروش علاوه بر فروش پارچه به صورت جزئی به فروش عمده پارچه نیز می پردازند. مراحل خرید پارچه به صورت عمده با خرید جزئی آن تفاوت دارد و مستلزم به کار گیری مراحل پیچیده تر و طولانی تری است. آنچه از فروشگاه های آنلاین عرضه پارچه قابل دریافت است قیمت خرید پارچه پنبه ای اعلا و پارچه فلامنت ورزشی می باشد. 

عرضه انواع پارچه های گردبافی ریون فلامنت

عرضه انواع پارچه های گردبافی ریون فلامنتفروش پارچه اعلا گردباف ریون و فلامنت در پارچه فروشی های سراسر کشور با طیفی از تنوع رنگی مختلف صورت می گیرد.

عرضه این پارچه ها به اشکال مختلف صورت می گیرد که هر کدام مستلزم استفاده از راهکار های خاص خود است. مثلا در صورت خرید اینترنتی گام اول شناسایی سایت های معتبر فروش است که با کیفیت ترین نوع پارچه را به فروش می رسانند.
عرضه اینترنتی و آنلاین پارچه تریکو نخی و پارچه ویسکوز ملانژ و فلامنت در کمترین زمان ممکن انجام شده و در مدت زمان تعیین شده از سوی فروشنده سایت مورد نظر به دست خریدار می رسد.
عرضه آنلاین راهی برای خرید از هر مکان و در هر زمان دلخواه می باشد که برای ساکنین شهر های بزرگ با مزیت های زیادی همراه است. جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک های درون شهری مهمترین مزیت خرید به این شیوه است که بسیاری از خریداران آنلاین به کار گیری این شیوه را راهی مطمئن و آسان برای خرید اقلام مورد نیاز خود می دانند. 

بهترین برند های پارچه های گردباف در بازار

بهترین برند های پارچه های گردباف در بازار

بسته بندی مناسبتولید
انواع پارچه در کارخانجات تولید کننده آن صورت می گیرد. بهترین برند پارچه تولید کننده
 با کیفیت ترین آن از جهات مختلف می باشد.
برخی از این جهات عبارتند از
:

 • استاندارد
  بودن
 • قیمت مناسب
 • کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک
 • بسته بندی شیک و زیبا
 • نوآوری
  و خلاقیت
 • احترام
  به حقوق مشتری و دریافت نظرات و آراء مشتریان درباره محصولات عرضه شده به
  بازار

در
حقیقت آنچه یک تولید کننده را در عرصه بازار های رقابتی و تولید کالا های متنوع موفق می نماید،
رعایت جزء به جزء نکات ذکر فوق می باشد.

با دقت در بازار می توان دریافت که تمامی برند های برتر تولید پارچه گردباف از قوانین فوق به خوبی تبعیت کرده و آن را همچون چراغ راهنمای کار تولیدی خود به کار می برند.

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه های تریکو

سفارش عمده و جزئی انواع پارچه های تریکو

برخی از فعالین و
فروشندگان عمده در بازار کار توزیع و پخش را به سراسر کشور طبق یک برنامه زمانی
مشخص انجام می دهند
.

عمده
فروشان بازار بخشی از زنجیره کسب و کار و شاید مهمترین حلقه این زنجیره باشند که واسط بین تولید کننده و فروشنده می باشند. به این طریق سیستم حمل
و نقل و شبکه توزیع تشکیل شده از سوی عمده فروشان سبب توزیع و دسترسی و فروش پارچه ورزشی تریکو یا سایر اقلام آن به همه نقاط
کشور می شود.

سفارش عمده و جزئی از بخش های مختلف به مراکز تولید و کارخانجات نساجی انجام می شود که هر واحد خرید بنا به مقدار و میزان عرضه و تقاضا به خرید و فروش این کالا می پردازند. مراحل سفارش عمده با مراحل سفارش جزئی تفاوت قابل توجهی دارد و در واقع سفارش جزئی به ساده ترین روش ممکن نیز امکان پذیر بوده و سختی های کار سفارش عمده را ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما