مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین پارچه دورس ایران | مرکز فروش انواع پارچه در تهران

بهترین پارچه دورس ایرانی، از جانب کارخانه جات معتبر و بزرگی تولید می شود. این نوع از محصول را می توان از مرکز فروش انواع پارچه در تهران و سایر شهرهای دیگر کشورمان تهیه کرد. گفتنی است که پارچه های دورس، انواع مختلفی دارند و در همین حال در دوخت لباس های متفاوتی به کار برده می شوند. اما این نوع از پارچه چگونه و با چه نوع نخ هایی تولید می گردد؟ چه شرکت هایی در این حوزه فعالیت می کنند؟ در این مطلب ضمن پاسخ دادن به این سوالات، به جوانب دیگر این محصول هم می پردازیم. 

بهترین پارچه دورس ایران | مرکز فروش انواع پارچه در تهران

بزرگترین تولید کننده پارچه های پنبه ای در ایران

بزرگترین تولید کننده پارچه های پنبه ای در ایرانپنبه یکی از جمله الیاف طبیعی می باشد که کاربرد زیادی در تولید انواع پارچه دارد. بیشتر پارچه هایی که در حال حاضر ما در بازار با آنان سر و کار داریم، بخشی از آن ها با پنبه تولید شده اند. به گونه ای، به کار گیری از نخ های پنبه ای در پارچه ها، باعث می شود تا محصول از قوام بالایی برخوردار گردد و در همین حال با کیفیت جلوه کند. 

در هر صورت، شرکت های تولیدی نساجی زیادی در ایران هستند که این پارچه پنبه ای را بافته و سپس وارد بازار می نمایند. شاید در وهله نخست، به ذهن شما خوانندگان گرامی این مسئله خطور کند که نوع پنبه ای پارچه حتماً گرم است و تنها استفاده و کاربرد آن در فصول سرما است؛ ولی این گونه نیست. در هم اکنون بیشتر کارخانه جات، با استفاده از دستگاه های گوناگون، بهترین نوع پارچه های پنبه ای را می سازند که از آن می توان لباس های گرم و خنک را برای فصول مختلفی، تولید کرد و به تن نمود. 

تولیدی های بزرگ، سعی شان بر این است تا پارچه درجه یک را تولید نمایند. آن ها انواع پارچه تیپ لاکرا، پارچه پلی استر، پارچه گردباف ساده، پارچه تریکو رنگی و غیره را نیز تولید کرده و به فروش می رسانند. از پنبه، انواع پارچه لباس ورزشی هم ساخته می شود. در هر حال، محصولات کارخانه های ایرانی را می شود از مرکز خرید پارچه تهیه کرد. 

مرکز فروش انواع پارچه در تهران

مرکز فروش انواع پارچه در تهرانمراکز گوناگونی را در تهران پایتخت ایران می توان پیدا نمود که در آن پارچه ها در تنوع زیادی عرضه می شوند. این نوع از محصول، نه تنها از کیفیت های بسیار زیادی برخوردار است، بلکه نام های مختلفی هم دارند. هر کدام از برندهایی که در کار تولید محصول می باشند، آن را با اسم های متنوعی وارد بازار می نمایند که گاهی نام های ترکیبی می باشند. در هر صورت، شما هم اگر سری به بازار مرکزی عرضه پارچه در تهران بزنید، متوجه می شوید که تا چه اندازه این محصول، دارای تنوع بالایی است. 

در پهلوی این موارد، فروش عمده پارچه و فروش جزئی این گونه از کالا، از سوی فروشندگان در این مراکز انجام می شود. آنان در دو نوع اصلی پارچه ها را عرضه می دارند: 

 1. پارچه های تولید شده از الیاف طبیعی مانند: محصولات نخی، پنبه ای و پشمی 
 2. پارچه های تولید شده از الیاف مصنوعی مانند: انواع پلی استرها و پارچه های لاکرا و غیره 

هر یک از این محصولات، دارای کیفیت ها، رنگ ها و طرح های متفاوتی می باشند. با همه این ها از مراکز فروش انواع پارچه در تهران می توان قیمت پارچه گردباف و تخت بافت را به دست آورد. فروش پارچه ویسکوز که نوعی الیاف طبیعی به شمار می رود نیز، از جانب عرضه کنندگان در این بازارها، صورت می گیرد. 

پارچه دورس چیست؟

پارچه دورس چیست؟پارچه هایی که به دورس معروف هستند، از جمله تریکوها به شمار می روند. این گونه از محصول را به شکل دو نخ و سه نخ تولید می نمایند و به صورت طاقه ای و کیلویی وارد بازار می کنند. جالب است که بدانید معنی واژه دورس از گیاهی گرفته شده که سمی می باشد. تخم این گیاه را شوکران هم می گویند و خوردن آن نیز جنون آور است. 

  با همه این ها، پارچه های دورس، ضخیم تر از سایر محصولات مشابه می باشد. آن را اصولاً با ماشین هایی که به گردباف نام آشنا هستند می بافند که پشت پارچه به صورت تارهای نخی و روی آن درای تراکم می باشد. اصولا در تولید این پارچه، از نخ هایی نگه دارنده کار می گیرند که در پشت پارچه به کار برده می شود. این نخ ها پنبه ای هستند. 

  اما روی این پارچه را از هر نخی می توان بافت و به همین سبب است که ما در بازار، شاهد تنوع بالای این کالا می باشیم و آن را در جنس ها و رنگ های متنوعی مشاهده می نماییم. اصولاً کاربرد این پارچه برای تولید انواع لباس هایی است که در فصول سرد از آن استفاده می نمایند. در کشورمان ایران، شرکت های گوناگونی وجود دارند که انواع این گونه از پارچه ها را بافته و سپس در بسته بندی های متفاوتی وارد بازار می کنند. فروش پارچه دورس به صورت عمده نیز از جانب همین کارخانه ها صورت می گیرد. 

  مهمترین کاربرد های پارچه دورس

  مهمترین کاربرد های پارچه دورسدر تولید پارچه های دورس، از پنبه، لاکرا و پلی استر استفاده می کنند. هر کدام از این جنس ها، خصوصیات ویژه خود را دارند که ترکیب آنان باعث می شود تا محصولی جدید بوجود آید که تا اندازه موارد کاربرد آن هم به دلیل ضخامتی که دارد، متفاوت باشد. از جمله مهمترین مواد کاربرد این محصول می توان به این ها اشاره کرد: 

  • تولید انواع شلوار گرم 
  • سویشرت های مردانه، زنانه و بچگانه 
  • تولید انواع لباس ورزشی از قبیل گرم کن، تی شرت، شورت و غیره 
  • و سایر موارد دیگر 

  در صنایع تولید پوشاک، از این گونه پارچه به صورت گسترده ای استفاده می کنند. بیشتر شرکت هایی که در کار دوخت لباس های گرم هستند، پارچه های دورس را از کارخانه جات به صورت عمده تهیه کرده و سپس از آن بهترین پوشاک را تولید کرده و به مراکز داد و ستد عرضه می دارند. 

  لیست قیمت پارچه دورس مردانه در بازار

  لیست قیمت پارچه دورس مردانه در بازارآیا می خواهید از تازه ترین قیمت پارچه دورس مردانه با خبر شوید؟ برای این منظور، می توانید راه های متفاوتی را در پیش بگیرید. مثلاً به بازار قماش سر بزنید. در هر شهری چنین بازارهایی وجود دارد و یا دست کم بزازی هایی را می توان پیدا کرد که این نوع از پارچه را عرضه می دارند. از آن ها می توان نرخ های جدید این پارچه را به دست آورد. 

  در کنار این، قیمت انواع پارچه دورس را که ویژه مردان می باشد، از طریق اینترنت هم به سادگی می توان تهیه کرد. سایت های زیادی هستند که با جستجویی ساده می توان به آنان دسترسی پیدا کرد. بیشتر آن ها نرخ ها را درج می کنند و قیمت های عمده و جزئی را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می دهند. 

  از سویی، می شود از این فروشگاه های آنلاین، قیمت پارچه ورزشی که دورس هم جزئی از آن است، تهیه کرد. خرید پارچه ارزان نیز از این راه امکان پذیر می باشد. خلاصه این که، برای تهیه نرخ هر گونه پارچه می شود به این مرجع مهم و همیشه در دسترس مراجعه کرد و به راحتی لیست نرخ ها را تکمیل کرد. 

  اما قیمت گذاری این کالا نیز مانند سایر پارچه های دیگر بر اساس طرح و رنگ، عرض، گرماژ و همچنین کیفیت نخی که در آن بکار رفته شده است، صورت می گیرد.  

  راهنمای انتخاب و خرید انواع پارچه

  راهنمای انتخاب و خرید انواع پارچه پیش از این که اقدام به تهیه پارچه ای نمایید، بهتر است که مشخص کنید برای چه کاری می خواهید از آن استفاده نمایید. به این صورت، بهتر خواهید توانست که محصول مورد نظر خود را در بازار زیر نظر گرفته و آن را تهیه کنید. 

  اما برای خرید انواع پارچه، نیاز است که به برخی از مسائل دقت کنید. اول این طبق سلیقه خود و رنگی که دوست دارید، محصول را بخرید. اگر می خواهید که با آن لباس بدوزید، خوب است که به جنسش توجه داشته باشید. سعی کنید تا از پارچه های ترکیبی که پنبه و نخ هم در آن به کار رفت است، استفاده نمایید. 

  در هر صورت، هر کسی می تواند پارچه را تهیه کند و برای کاری که نیاز دارد، مورد استفاده قرار دهد. ولی نکته اصلی این است که برای تهیه این محصول بایستی به فروشندگان معتبر سر زده شود. به این ترتیب می توان، کالایی خوب و مرغوب را با نرخ های مناسبی تهیه کرد. از این فروشندگان خرید پارچه دیور و خرید پارچه پنبه، امکان پذیر است. 

  فروشنده پارچه دورس پنبه لاکرا

  فروشنده پارچه دورس پنبه لاکراعموماً در پارچه هایی که از جنس لاکرا استفاده می شود، کش سانی کالا و قوام آن بالا می رود. 

  در بازار، فروشندگان زیادی را می شود یافت که پارچه دورس پنبه لاکرا را عرضه می دارند. این نوع از پارچه نوع خاصی از محصول به شمار می رود که بیشتری البسه های موجود در بازار با ترکیب همین جنس تولید شده اند. 

  در کل، این گونه از پارچه تریکو کشی از کیفیت های مختلف و رنگ بندی های گوناگونی برخوردار است. عرضه کنندگان، این کالا را در این طرح ها نیز در اختیار شما قرار می دهند: 

  • طرح راه راه 
  • طرح گل دار 
  • طرح چهار خانه 
  • طرح رنگ های ترکیبی 
  • و غیره 

  پخش کلی پارچه های ملانژ در کشور

  پخش کلی پارچه های ملانژ در کشورفروشندگانی که در کار عرضه عمده پارچه های ملانژ می باشند را می توان کارخانه های تولید کننده، شرکت های وارداتی و سایر ارائه دهندگان دیگر نام برد. اما اصلی ترین مراجعی که این محصول را به صورت کلی پخش می نمایند، همین گزینه هایی می باشند که در این جا از آنان نام گرفتیم. 

  ولی پارچه های ملانژ یکی از پر کاربردترین محصولات می باشند. از آنان در امور مختلفی به ویژه تولید پوشاک درون و بیرون از خانه استفاده می نمایند. این نوع از پارچه از کیفیت و همچنین نرخ مناسبی برخوردار می باشد که در بافت آن از پنبه و الیاف مصنوعی دیگری مانند اسپان و پلی استر کار می گیرند. 

  در هر حال، شما می توانید از راه های متفاوتی، خرید عمده این نوع از پارچه کاربردی را انجام دهید. 

  خرید پارچه گردباف دورس جودن

  خرید پارچه گردباف دورس جودن پارچه گردباف دورس جودن را به دو طریق می توان تهیه کرد: عمده و جزئی! 

  برای خرید این گونه از محصول به این دو شکل، مراجع به خصوصی وجود دارند در این جا به آن ها بارها اشاره نمودیم. شما به عنوان مصرف کننده نوع گردباف دورس جودن، می توانید به گزینه های یاد شده سر بزنید. آنان در کار فروش پارچه طرحدار و فروش پارچه کشی دورس نیز می باشند. 

  اما این پارچه به این دلیل به گردباف معروف است که به وسیله دستگاه هایی که شکل گردی دارند، بافته می شوند. گفتنی است که در تولید این پارچه، الیاف گوناگونی به کار برده می شود. 

  تولیدی پارچه های خارخورده زمستانی

  تولیدی پارچه های خارخورده زمستانیشرکت هایی که در کار تولید انواع پارچه هایی معروف به خارخورده زمستانی می باشند، کالای شان را به صورت دو نخ، سه نخ، تریکو و ملانژ بافته و وارد بازار می نمایند. آنان برای تولید پوشاک زمستانی این محصول را می بافند. 

  بیشتر لباس های زمستانی از این نوع پارچه دوخته می شوند و می توان نتیجه گرفت که مشتریان ثابت کارخانه های تولید کننده این کالا، تولیدی های پوشاک زمستانی می باشند. اکنون که در فصل سر ما به سر می بریم، کار و بار تولیدی های پارچه های خارخورده زمستانی، رونق خوبی گرفته است. 

  عرضه مستقیم انواع پارچه به قیمت کارخانه

  عرضه مستقیم انواع پارچه به قیمت کارخانهبرخی از پارچه فروشی های در بازار، به صورت مستقیم کالا را از کارخانه تهیه می کنند و با نرخ تولید شده هم به دست مشتریان خود می رسانند. 

  این گونه از عرضه را اغلب خود کارخانه ها به وسیله شعبی که راه اندازی کرده اند هم انجام می دهند. می شود به صورت عمده و جزئی، پارچه ها را در هر نوعی که خواسته باشیم، بدون این که واسطه ای در میان باشد، از کارخانه ها تهیه کنیم. 

  از طرفی، سایت های مختلفی را نیز تولیدی ها و عرضه کنندگان راه اندازی نموده اند که به این وسیله هم محصولات شان را مستقیم به مشتریان خود ارائه می کنند. 

  بهترین مارک های پارچه دورس در بازار

  بهترین مارک های پارچه دورس در بازارمارک های معروفی که در کار تولید پارچه دورس می می باشند، از بهترین ماشین آلات و مواد اولیه برای تولید این محصول استفاده می کنند. 

  کالایی که این گونه از برندها می بافند، مقاوم هستند و در همین حال از رنگرزی خوبی نیز برخوردار می باشند که با شتسشو پارچه رنگ رفتگی پیدا نمی کند. از سویی، این برندها در تنوع بالای رنگ و طرح پارچه را تولید می نمایند و به بازار عرضه می دارند. 

  می توان با مراجعه به فروشگاه های معتبر، اقدام به تهیه پارچه های دورس بهترین مارک های ایرانی و خارجی نمود. 

  جناب آقای مهدی خسروانی

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

  مشاوره و فروش

  مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
  کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  0

  دیدگاهتان را بنویسید

  Call Now Buttonتماس بگیرید